Reklamı kapat

Reklamı kapat
Bingöl Net

Solhan Spor, Torul Gençlik Spor’a Konuk Oluyor

Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig B grupta mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor, 2018-2019 sezonu 5’inci haftasında Gümüşhane ekibi TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik ile karşılaşıyor. Karşılaşma Cumartesi günü Torul’da oynanacak. Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig B grupta mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor, 2018-2019 sezonu 4’üncü haftasında Hatay Büyükşehir Belediyesi voleybol takımı ile […]

Solhan Spor, Torul Gençlik Spor’a Konuk Oluyor
26 Ekim 2018 - 14:29 'de eklendi.

Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig B grupta mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor, 2018-2019 sezonu 5’inci haftasında Gümüşhane ekibi TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik ile karşılaşıyor. Karşılaşma Cumartesi günü Torul’da oynanacak.

Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig B grupta mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor, 2018-2019 sezonu 4’üncü haftasında Hatay Büyükşehir Belediyesi voleybol takımı ile karşılaştı. Solhan’da oynanan karşılaşmayı 3-1 kazanarak önemli bir galibiyete imza atan Solhanspor, 5’inci hafta karşılaşmasına hazırlık çalışmalarına başladı.

Hafta içi yapılan çalışmalar ile ligin 5’inci haftasına hazırlanan Solhanspor, TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik ile karşılaşacak.

6 Ekim Cumartesi günü başlayan 2018-2019 sezonunda tek mağlubiyetini Rize Fındıklı karşısında alan temsilcimiz, bu hafta Torul karşısında galibiyet alarak iyi bir moral ile yoluna devam etmek istiyor.

Sezonun 5’inci hafta karşılaşmaları 27 Ekim 2018 Cumartesi günü oynanacak. Sezonun 4’üncü haftasını evinde geçiren temsilcimiz Solhanspor, sezonun beşinci haftasında TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik ile karşılaşacak. Karşılaşma Saat 13.00 Gümüşhane Torul Kapalı Spor Salonunda oynanacak.

Solhanınsesi

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER