Reklamı kapat

Reklamı kapat
Bingöl Net

BİŞHAK Başkanlığına Yeniden Tan Seçildi

Bingöl Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği(BİŞHAK) binasında yapılan seçimde 5 aday yarıştı. Kıyasıya geçen seçimde iddialı iki adaydan biri olan Nam Tan tekrar seçildi. Bingöl Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği (BİŞHAK) binasında yapılan seçim, 250 üyeden 179’unun katılımıyla gerçekleştirildi. Mevcut başkan Naim Tan 70 oy alarak tekrar başkanlığa seçildi. 5 adayın yarıştığı seçimde; Naim Tan […]

BİŞHAK Başkanlığına Yeniden Tan Seçildi
26 Eylül 2018 - 10:29 'de eklendi.

Bingöl Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği(BİŞHAK) binasında yapılan seçimde 5 aday yarıştı. Kıyasıya geçen seçimde iddialı iki adaydan biri olan Nam Tan tekrar seçildi.

Bingöl Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği (BİŞHAK) binasında yapılan seçim, 250 üyeden 179’unun katılımıyla gerçekleştirildi. Mevcut başkan Naim Tan 70 oy alarak tekrar başkanlığa seçildi.

5 adayın yarıştığı seçimde; Naim Tan 70, Rıdvan Tartar 69, Ali Arı 23, Taner Göçmen 10, Rahim Başıdinç 7 oy aldı.

Yeniden başkanlığa seçilen Naim Tan, “Derneğimizin seçimli olağan kongresine katılarak yeniden başkan seçilmem için demokratik iradelerini sandığa yansıtmak suretiyle oylarını kullanan bütün şehit ailelerimize gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Yönetim kurulumumla beraber yaklaşık altı yıldır sürdürmekte olduğum başkanlık görevini bana tekrar layık gören bütün delegelere bir kez daha teşekkür ediyorum. Şehit Ailelerimize ve gazilerimize yeniden hizmet edecek olmanın Onur gurur mutluluk ve heyecanı içerisindeyim. Yeni seçilmiş olan yönetim kurulumla beraber bundan sonra gecemizi gündüzümüzü şehit ailelerimizin ve gazilerimizin hizmetine sunacağız. Onların rahat etmesi için her türlü çaba ve gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. İnsan olmanın gereği olarak görev yaptığım zaman zarfında eksiklerim kusurlarım olmuş olabilir. Bu eksikliklerimizi kusurlarımıza en aza indirmek ve şehit ailelerimizin mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamlarını idame ettirmeleri için elimden gelen bütün çabayı göstereceğimin bilinmesini istiyorum. Çünkü şehit ailelerimiz ve gazilerimiz her şeyin en iyisine en güzeline layıktırlar” ifadelerini kullandı.

Tan, “Bu kapsamda Derneğimizin olağan kongresinde beraber tatlı bir rekabete girerek Yarıştığım dört diğer birbirinden değerli dernek başkan adayına gösterdikleri olgunluk için teşekkür ediyorum. Seçimin huzurlu sakin bir ortamda geçmesi için çaba ve gayret gösteren başta Divan kurulu başkanı üyeleri ve bütün delegelere teşekkür ediyorum şükranlarımı sunuyorum. Yakından uzaktan gelerek seçimimize iştirak eden olgunluk içerisinde oylarını kullanan Şahsıma destek veren vermeyen bütün şehit ailelerimize gazilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum saygılarımı sunuyorum. Derneğimizin kuruluşundan bu yana şimdiye kadar bu derneğin her kademesinde görev yapan bütün herkese yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Benimle beraber yönetim kuruluna denetim kurullarına ve diğer organlara seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Kamuoyuna Saygılarımla” ifadelerini kullandı.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER