Reklamı kapat

Reklamı kapat
Bingöl Net

Solhan Spor’un Yeni Başantrenörü Belli Oldu

Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor’un merakla beklenen yeni başantrenörü belli oldu. Solhan Spor başarılı antrenör Şükrü Çobanoğlu ile anlaşmaya vardığını açıkladı. Solhan Spor Kulübü sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Kulübumüz deneyimli Başantrenör Şükrü Çobanoğlu ile anlaştı. 11 Ocak 1956 Gaziantep doğumlu olan Çobanoğlu, 17 yıl Ziraat Bankası Spor Kulübü’nde teknik direktör olarak görev yaptı. Türkiye ligi […]

Solhan Spor’un Yeni Başantrenörü Belli Oldu
10 Ağustos 2018 - 20:29 'de eklendi.

Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor’un merakla beklenen yeni başantrenörü belli oldu. Solhan Spor başarılı antrenör Şükrü Çobanoğlu ile anlaşmaya vardığını açıkladı.

Solhan Spor Kulübü sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Kulübumüz deneyimli Başantrenör Şükrü Çobanoğlu ile anlaştı. 11 Ocak 1956 Gaziantep doğumlu olan Çobanoğlu, 17 yıl Ziraat Bankası Spor Kulübü’nde teknik direktör olarak görev yaptı. Türkiye ligi 2.lik, 3.lük, 4.lük dereceleri yanı sıra, Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık kupası şampiyonlukları yaşadı. Avrupa kupalarına da sayısız kez çıkan yeni başantrenörümüz 100’den fazla A Milli Takım başantrenörü olarak; ümit, genç, yıldız milli takımlar kategorilerinde antrenörlük yaptı. Balkan şampiyonluğu ve Akdeniz oyunları 3.lüğü sevincini yaşadı. 2013-2015 yılları arasında Gaziantep Şahinbey Belediye Spor takımını çalıstırdı. Türkiye 1.lig şampiyonluğu ardından Efeler Ligine çıkarak mücadelesine devam etti. Aynı zamanda TVF teknik kurulu üyesi olarak da çalışmaya devam etmekte olan yeni başantrenörümüz M.Şükrü Çobanoğlu’na Solhan Spor Ailesi olarak Hoşgeldin diyor, Efeler Ligi yolunda Başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER