SON DAKİKA

Üniversitede Namazla Diriliş Konferansı Verildi

Bu haber 16 Mart 2018 - 15:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl üniversitesi Genç Değerler Öğrenci Kulübü, Bingöl Ensar Vakfı ve Gençlik ve Spor Bakanlığının ortaklaşa düzenlediği gençlik projeleri destek programı kapsamında Bingöl Üniversitesi’nde Namazla Diriliş Konferansı verildi.
Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader’in konuşmacı olarak katıldığı konferansa Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, Bingöl Vali yardımcısı Cevat Gün, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Olgun, AK Parti İl Başkanı M. Hanifi Güler, kurum müdürleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.  Enstitüler Konferans Salonunun dolup taştığı konferansın açılışı Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı.
Konferansın açılış konuşmasını yapan Ensar Vakfı Bingöl Şube Başkanı Mensur Katıksız, vakfın faaliyetleri ve düzenledikleri programlar hakkında bilgiler verdi.
Konferansın sunumu için sahneye çıkan Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, namazla ilgili salondakilere sunum eşliğinde bilgiler sundu. Namaz ile ilgili ayet ve hadisler eşliğinde sunumunu gerçekleştiren Kader, namazın nasıl kılınması gerektiği hususunda örnekler sundu. Kader “ Namaz, insanı kötülüklerden alıkoyar, güçlendirir, sağlıklı kılar ve mutlu eder. Namaz, insanın sabırlı olmasını sağlar ve ruhunu Allah’a kulluk noktasında görevini yapmanın manevi huzuruyla ihya eder” dedi
Konferans bitiminde Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak ve Ensar Vakfı Bingöl Şube Başkanı Mensur Katıksız tarafından Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader’e plaket takdim edildi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat