beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bu Parkı Bu Hale Getirenler İnsan mı?

Bu haber 16 Mart 2018 - 15:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Solhan ilçesindeki parkların içler acısı hali vatandaşların tepkisini çekti.
Bingöl’ün Solhan ilçesi Boğlan Mahallesinde geçtiğimiz yıllarda Solhan Belediyesi tarafından yapılan çocuk oyun alanları ve oturma yerlerinin bulunduğu parkta oluşan manzara pes dedirtti.
Parktaki spor aletlerinin kırıldığı, sağa sola dağıtıldığı görülürken, oturma alanlarının da tahrip edildiği görüldü. Bu manzarayı gören vatandaşlar duruma tepki göstererek, “Belediyemiz tarafından mahallemize güzel bir hizmet yapılmış fakat kendini bilmez birileri bu güzel hizmeti maalesef bu hale çevirmiş durumdalar. Bunu yapanlar insanlıktan nasibini alamayanlardır. Her ne kadar kendini bilmez birileri bu parkı bu hale getirse de belediyenin de bunda payı vardır. Belediye bünyesinde çalışan o kadar İŞKUR elemanı var, her parkta bir kişi görevlendirilirse hem parklar temiz kalır, hem de tahrip edilmeleri engellenir. Yazık değil mi devletin parasını çarçur etmeye” şeklinde sitemlerini dile getirdiler.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat