beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Muş Valisi Bingöl'ü Ziyaret Etti

Bu haber 15 Mart 2018 - 18:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Muş Valisi Aziz Yıldırım, bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere Bingöl’e geldi.
Bingöl programına Valilik ziyareti ile başlayan Yıldırım’ı Bingöl Valisi Ali Mantı ve Vali Yardımcıları Cevat Gün ile Tunahan Çil karşıladılar.
Valilik ziyaretinden sonra sırasıyla 49. Komando Tugay Komutanlığı, İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü ve Belediye Başkanlığı ziyaretleri gerçekleştirildi.
Bingöl’e gelen Muş Valisi Aziz Yıldırım, beraberinde Bingöl Valisi Ali Mantı, Bingöl 49. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ersin Altay, Muş Garnizon Komutanı Albay Cem Karoğlu, Bingöl İl Jandarma Komutanı Albay Mevlüt Dirim, Bingöl Emniyet Müdürü Metin Akay, Muş Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve Muş Jandarma Komutanı Albay İsmail Şahin, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’yi makamında ziyaret etti.
Ziyarette belediyenin çalışmalarına ilişkin bilgi veren Barakazi, tamamlanan ve devam eden projeleri anlattı.
2’inci etap Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi ile Çapakçur Vadisi Projesiyle Bingöl’ün çehresinin değişeceğini kaydeden Barakazi, projede yer alan müştemilat, sosyal donatım alanları ve yeşil alanlara ilişkin bilgi verdi.
Muş Valisi Yıldırım ise, “Bugün Bingöl ilimizde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdik. Bu esnada Bingöl’ün bazı güzergâhlarını gözleme fırsatı bulduk. Düzenli ve tertipli olan Bingöl’ün, daha da gelişeceğine ve kabuğunu kıracağına inanıyorum. Bu anlamda valilik ve belediyeye büyük sorumluluklar düşüyor. Bu doğrultuda yaptığınız çalışmalarda başarılar diliyorum” dedi.
Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat