SON DAKİKA

Kadir Küçüköner Silahlı Saldırganın İddiasını Yalanladı

Bu haber 14 Mart 2018 - 13:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde cumhuriyet savcısı iken uğradığı silahlı saldırı sonrası tedavi gören ve iyileşen Bingöllü Kadir Küçüköner saldırganın kendisine yönelik öne sürdüğü iddiaya ilişkin açıklama yaptı.
Bilindiği üzere 2017 yılı Ekim ayında Bingöllü olan dönemin cumhuriyet savcısı Kadir Küçüköner makamında polis memuru Turgut Avcı tarafından silahlı saldırıya uğramış ve yoğum bakıma kaldırılmıştı. Yaklaşık 20 gün süren tedavisinin ardından taburcu olan Küçüköner çıkan kararname ile Yargıtay tetkik hakimliğine atanmıştı.
Suikast girişiminde bulunan polis memuru Turgut Avcı ve eşinin yargılanmasına başlandı. Mahkemede Küçüköner’in kendisine Kürtçe küfür ettiği için kendisini vurduğunu iddia eden saldırgan polis memuru Avcı’ya, Küçüköner twitter hesabından yanıt verdi.
İşte Küçüköner’in o yanıtı: “Milletin dosyası beklemesin, işleri bir an önce bitirelim diye sık sık izin rapor alan katibime “neden rapor aldın, geçen hafta izinliydin” zaten demem üzerine eşi olan polis memuru tarafından vucuduma 5 el ateş edildi. Şimdi de utanmadan bingöllü olmam dolayısıyla Kürtçe küfür ettiğim iddaa edilmektedir. Ben kürtçe BİLMEMEKTEYİM. Ne kürtçe ne de türkçe bir hakaret veya küfür etmedim. Konuyu güzel ülkemin hassas konusuna getirip farklı bir tartışma gayretine girenleri kınıyorum.”
Konuyla İlgili O Dönem Yapılan Haber:
BİNGÖLLÜ SAVCI SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI!

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat