SON DAKİKA

Evi Yanan Aile Yardım Bekliyor

Bu haber 13 Mart 2018 - 11:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçen hafta Bingöl Merkeze bağlı Yukarı Çavuşlar Köyünde bir evde yangın çıkmış ve ev tamamen kullanılamaz hale gelmişti. Evi yanan Rüstü Kınsün adlı vatandaş yardım çağrısında bulundu.
Geçen hafta Bingöl merkeze bağlı Çavuşlar Köyünde bir evde elektrik kontağından dolayı yangın çıkmıştı. Yangın esnasında evde bulunan 6 kişilik aile yara almadan evden çıkmış ve itfaiye ekipleri olay yerine ulaşana kadar ev tamamen kullanılamaz hale gelmişti.
Evi yanan Rüştü Kınsün adlı vatandaş çıkan yangından dolayı evinin tamamen kullanılamaz hale geldiğini, 6 nüfuslu ailesiyle birlikte evsiz kaldığını belirtti. Köylülerin kendisine yardım ettiğini belirten Kınsün, yetkililere ve hayırseverlere yardım çağrısında bulundu.
İşte evi yanan Rüştü Kınsün’ün Bingöl Net‘e gönderdiği yardım çağrısı: “Ben Rüştü Kınsün Bingöl çavuşlar köyünde oturuyorum. 07 03 2018 evim yandı zor canımızı kurtardık ve o günden bu güne ben 6 nüfusumla birlikte dışarıda mağdur kaldık ne barınak yerimiz var, nede temel ihtiyacımızı giderebiliriz. Bu güne kadar Allah konu komşumuzdan razı olsun barındılar ama bundan sonra ne yaparız, madurum, devletimizden ve hayır seven vatandaşlarımızdan bana yardım elini uzatmasını beklerim, teşekkür ederim, saygılar”
Kınsün ayrıca ilgili kurumlara başvurduğunu fakat henüz kendisine bir yanıt verilmediğini de sözlerine ekliyor. Havaların soğuk olması, barınaklarının bulunmaması Kınsün ailesinin işini zorlaştırıyor.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat