SON DAKİKA

Hasanoğlu'ndan Boşalan Koltuğa Atama Yapıldı

Bu haber 12 Mart 2018 - 21:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Bingöl İl Müdürlüğüne Yunus Budak atandı. KYK eski müdürü Ahmet Hasanoğlu’dan boşalan kuruma önceki gün atanan Budak’ın, dün itibariyle göreve başladığı öğrenildi.
KYK eski müdürü Ahmet Hasanoğlu görevden alındığını sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurmuştu: “12 Eylül 2015 tarihinde başladığım KYK Bingöl İl Müdürlüğü görevim bugün çıkan kararname ile sona ermiş bulunuyor. Görevde bulunduğum müddetçe vazifemi bilgi ve tecrübem doğrultusunda layığıyla yerine getirme gayreti içinde oldum. Her beşer gibi eksik, kusur ve hatalarım mutlaka olmuştur. Zaten hata ve kusurdan münezzeh olan sadece “Süphan”, “Adil-i Mutlak” ve “Züntikam” olan Cenabı Allah’tır. Davası ve Dostluğu mevki ve makam üstü her kese gönlümün kapıları ardına kadar açıktır.”
Ahmet Hasanoğlu’nun görevden alınması sosyal medyada da gündem olmuş pek çok sosyal medya kullanıcısı kararın siyasi bir karar olduğunu belirtip tepki göstermişti. Ondan boşalan koltuğa Bingöl Yüzüncü Yıl İlköğretim okulunda Beden Eğitimi öğretmenliği yapan Yunus Budak’ın atandığı öğrenildi. Bingöllü olan Yunus Budak’ın Bingöl’deki farklı okullarda uzun yıllar eğitimci ve idarecilik yaptığı biliniyor.
Öte yandan eski müdür Ahmet Hasanoğlu’nun görev yaptığı süre zarfında Bingöl’deki KYK yurtlarının kalitesini artırdığı, pek çok yolsuzluğa müdahale ettiği vatandaşlar arasında sıklıkla konuşuluyor. Yeni atanan KYK il müdürünün nasıl bir performans sergileyeceği şimdiden merak konusu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat