SON DAKİKA

Bingöl'den Hakkari'ye Kitap Gönderdiler

Bu haber 11 Mart 2018 - 15:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Hakkâri’de görev yapan Bingöllü Öğretmenin çağrısına kayıtsız kalmayan Bingöl’deki meslektaşları “Kütüphanesiz Okul Kalmasın” sloganıyla başlatılan kampanyaya topladıkları kitapları göndererek destek oldular.
Hakkâri’nin Şemdinli ilçesinde görev yapan Bingöllü bir öğretmen okullarında kütüphane olmadığını öğretmen arkadaşlarına sosyal medya üzerinden yardım çağrısında bulundu. Çağrıya kulak veren Yeşilyurt Ortaokulunda görev yapan Türkçe Öğretmeni Nurullah Vergi, Taşıma merkezi olan ve dezavantajlı bölgedeki bu okula empati kurarak öğrenci ve öğretmen arkadaşlarından “Kütüphanesiz Okul Kalmasın” sloganıyla Hakkari’nin Şemdinli ilçesi Konur Köyü Dereyanı Mezrası İlköğretim Okulu için yardım çağrısında bulundu. İlkokul ve ortaokul seviyesindeki roman ve hikâyeleri getiren öğrenciler bu kampanyaya büyük katkı sağladı. Yeşilyurt Ortaokulu ve Sultan Abdülhamit Han Ortaokulu öğrencilerinin Hakkâri Şemdinli Konur Köyü Dereyanı Mezrası İlköğretim Okulu için başlattıkları kampanya sonucunda kitaplar kolilenerek Hakkâri’ye gönderildi.
Türkçe Öğretmeni Nurullah Vergi yapılan yardımlarla ilgili “emeği geçen öğrencilere, Yeşilyurt Ortaokulu Müdür Yardımcısı Rasim Demir’e, Okul Öğretmeni Abdurrahman Çelikkaya’ya Sultan Abdülhamit Han Ortaokulu Müdür Yardımcısı Necmettin Esen’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat