SON DAKİKA

Özel Çocuklar Üniversitede Ağırlandı

Bu haber 09 Mart 2018 - 22:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu Özel Eğitime Gereksinim Duyan Öğrencileri, Bingöl Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunu ziyaret etti. Sıcak bir ortamda ağırlanan özel öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu El Sanatları Bölümü Halıcılık ve Kilimcilik Programı Atölyesini gezen ve halı dokuma tezgâhlarına oturarak halı da dokuyan özel eğitime gereksinim duyan öğrencilere, Doç. Dr. Ömer Kılıç, Bolum Başkanı Öğr. Gör. Mevlüde Kan, Prog. Baş. Öğr. Gör. Sinem Baylas ve yüksekokulu öğrencileri de eşlik etti.
Eğitimci Fatih Kılıç öncülüğünde 40 kişilik bir grup ile ziyarette bulunan özel öğrenciler, halı ve kilim dokumanlarının desenlerini inceleyerek, halıların nasıl yapıldığını izledi. Üniversite tarafından ağırlanan özel öğrenciler, kendilerini misafir eden hocalar ve öğrencilerle uzun süre sohbet ederek güzel vakit geçirdi.
Buradaki ziyaretin ardından Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokuluna geçen özel öğrenciler, kapalı spor salonunda basketbol ve voleybol oynayarak eğlenceli dakikalar geçirdi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat