SON DAKİKA

Bingöl Beşik Gibi Sallanıyor!

Bu haber 07 Mart 2018 - 12:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de dün gece saat 3.33’te 4.2 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Bunun dışında çok sayıda artçı depremin daha meydana geldiği Bingöl’de son olarak saat 10.58’de 4.1 şiddetinde bir deprem daha meydana geldi.
Boğaziçi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Değerlendirme Merkezi verilerine göre Bingöl’de çok sayıda artçı deprem meydana geldi. Enstitü verilerine göre ilk deprem dün gece merkezi Kiğı olan ve saat 23.44’te meydana gelen 2.1 şiddetindeki depremdi. Daha sonra ard arda görülen artçı 20’ye yakın deprem ölçülürken. Bunlar arasında en şiddetli olanı gece saat 3.33’te meydana gelen ve merkezi Bingöl Güngören olan depremdi. Ondan sonraki en şiddetli deprem ise bugün saat 10.58’de merkezi Kiğı olan 4.1 şiddetindeki depremdi. Bunlar dışındaki artçı depremler arasında en şiddetlisi Bingöl Arıcılar merkezli şiddeti 3.4 olan deprem oldu.
Uzmanlar depremin bu şekilde artçı depremler şeklinde meydana gelmesinin fay hatlarında büyük kırılmalar oluşmadan faylarda oluşan basıncı yavaş yavaş boşalttığını ve olası büyük şiddetli depremleri önlediği yönünde görüş bildirmektedir.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat