SON DAKİKA

Rektör Çapak Kan Bağışında Bulundu

Bu haber 06 Mart 2018 - 18:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, kampüs içerisinde kurulan kan bağışı tırına giderek kan bağışında bulundu. Yapılacak her kan bağışının başka bir insanın hayatını kurtarmak kadar değerli olduğunu belirten Prof. Dr. Çapak, “Kimin ne zaman kana ihtiyacı olduğu bilinmez. Her an kendimize lazım olacakmış gibi kan bağışına önem vermeliyiz” dedi.
Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, kan bağışına destek vermek ve kan bağışı bilincini geliştirmek amacıyla Bingöl Üniversitesi Merkez Kampüsünde Türk Kızılay’ı tarafından kurulan kan bağışı tırını ziyaret ederek kan bağışında bulundu. Kan bağışının oldukça önemli olduğunu belirten Prof. Dr. Çapak, insanların ihtiyaç duyduğunda kan bulunamadığı takdirde ölümlerin yaşanabileceğini ifade etti.
Prof. Dr. Çapak, “Kan, insan için hayati önem taşır. Hangimizin ne zaman kana ihtiyacı olduğunu bilemeyiz. Her an başımıza gelebilecek küçük bir kazada bile kan kaybı yaşanabilir ve kana ihtiyacımız olabilir. Veya çok yakın çevremizden birinin kana ihtiyacı olabilir. Ya da hiç tanımadığımız birinin kana ihtiyacı olabilir. Kan bağışında bulunmak bir hayat kurtarmak kadar kıymetlidir” şeklinde konuştu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat