beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Genç'te Afet ve Acil Durum Eğitimi Verildi

Bu haber 06 Mart 2018 - 19:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne bağlı ekipler Sivil Savunma ve Deprem Haftası nedeniyle afet ve acil durumlara karşı Genç’te birçok okulda öğrenci ve öğretmenleri bilinçlendirmek, acil durumlara karşı farkındalık oluşturmak amacıyla teorik ve pratik eğitim verdi.
Genç Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne bağlı ekipler Sivil Savunma ve Deprem Haftası nedeniyle afet ve acil durumlara karşı Genç’te birçok okulda öğrenci ve öğretmenlere eğitim tatbikatı verdi. Öğrenci ve öğretmenleri bilinçlendirmek, acil durumlara karşı farkındalık oluşturmak amacıyla verilen eğitim tatbikatında olası bir yangın durumunda öğrenci ve öğretmenlerin nasıl hareket etmeleri konusunda önemli bilgiler verildi. Yapılan eğitim tatbikatından sonra öğrenci ve öğretmenler birçok konuda önemli derecede bilgilendirildiklerini belirterek Genç Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne bağlı ekiplere teşekkür etti.
Genç Gazetesi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat