SON DAKİKA

Şebeke Sorunu Yaşayan Köylüler Çözüm Bekliyor

Bu haber 05 Mart 2018 - 11:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Genç ilçesine bağlı Sürekli Keklikdere, Şehittepe, Ardıçdibi Çevirme, Dereköy gibi ilçe merkezine yakın köylerde şebeke direklerinin olmamasından dolayı şebeke sorunu yaşadıklarını dile getiren köy sakinleri bu konuda çözüm istiyor.
Genç ilçesine bağlı Sürekli Keklikdere Çevirme, Dereköy Şehittepe, Ardıçdibi gibi ilçe merkezine yakın konumda olan köy sakinleri şebeke sorunu yaşadıklarını belirterek bu konuda çözüm istiyor. Köylerine yakın herhangi bir şebeke direğinin olmamasından dolayı telefonlarının köy içlerinde çekmediğini dile getiren bazı köy sakinleri mağduriyet yaşadıklarını ifade etti.
“İLÇE MERKEZİNE YAKIN KÖYLERDE OTURUYORUZ AMA ŞEBEKE SORUNU YAŞIYORUZ”
Genç İlçe merkezine en yakın konumdaki köyler olmasına rağmen şebeke sorunu yaşamalarının kendilerini birçok yönden olumsuz etkilediğine dikkat çeken köy sakinleri: “Genç İlçe merkezine en yakın olan köylerde oturuyoruz. Ama şebeke sorunu yaşıyoruz. Köylerimize yakın herhangi bir şebeke direğinin olmamasından dolayı köy içlerinde telefonlarımız çekmiyor, internet bağlantısı kuramıyoruz. Bu konuda mağduriyetler yaşıyoruz. Öğrencilerimiz internet bağlantısı olmadığı için ödevlerine yardımcı olacak bilgilerden mahrum kalıyor. Köylerimize yakın yerlerde şebeke direklerinin kurulmasını istiyoruz. Yaşadığımız sorunlara çözüm bulunmasını istiyoruz” şeklinde konuşarak mağduriyetlerini dile getirdi.
Genç Gazetesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat