SON DAKİKA

Mesire Alanı İçin Zimmet Tepe Kiralandı

Bu haber 04 Mart 2018 - 18:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesince 29 yıllığına kiralanan zimmet tepe, (Mirzan Mahallesi su depolarının bulunduğu alan) mesire alanı olarak düzenlenecek. Doğa turu kapsamında ise 6 fayton alınacak.
Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, yaptığı yazılı açıklamada, Mirzan ve Bahçelievler mevkiinde bulunan zimmet tepenin piknik ve eğlence alanı olarak düzenleneceğini belirtti.
Vatandaşların sosyal etkinlik, eğlence, dinlenme ve piknik ihtiyaçlarını gidermek amacıyla bahar ayıyla birlikte çalışmalara başlanacağı ifade eden Barakazi, ilk etapta aydınlatma ve kilitli parke taşı çalışmalarının yürütüleceğini söyledi.
6 FAYTON ALINACAK
Reaksiyon alanı düzenlemesi çalışmaları kapsamında 6 fayton alınacağını belirtilen Barakazi, alımın ihale yoluyla yapılacağı vurguladı.
Barakazi, “İlimiz Merkez, Mirzan Mahallesi, Zimmet tepe (Mirzan mahallesi, vericilerin bulunduğu mevkii) seyir terası düzenlemesi yapılacaktır.  Vatandaşlarımızın sosyal aktivite ve vakit geçirmeleri için yapılacak çalışmalar kapsamında Bingöl Belediyesi tarafından, 6 adet fayton alımı ihalesi 22.03.2018 tarihinde yapılacaktır. Söz konusu fayton alımının tamamlanma süresi 3 ay olarak ön görülmektedir” ifadelerini kullandı.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat