SON DAKİKA

Türkiye’de Sadece 15 Kişiye Verilen Bursu Kazandılar

Bu haber 02 Mart 2018 - 17:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi İslam İktisadı ve Hukuku Yüksek Lisans öğrencilerinden üçü, girdikleri mülakat ve mezuniyet ortalaması sonuçlarına göre Türkiye Katılım Bankaları Birliği Bursunu kazandı. Türkiye genelinde 15 kişiye verilen bursu kazanan öğrenciler, güzel bir başarıya da imza atmış oldular.
Bingöl Üniversitesi’nde 3 öğrenci, Türkiye Katılım Bankaları Birliği Bursunu kazandı. Türkiye genelinde sadece 15 kişiye verilen bursu kazanan öğrenciler, bursu kazanmış olmanın ve Türkiye’de almaya hak kazanan 15 kişiden 3 kişinin Bingöl Üniversitesinden çıkmasını sağlamanın kendilerini mutlu ettiğini dile getirdiler.  Türkiye’de 15 kişiye verilen bursu İslam İktisadı ve Hukuku Yüksek Lisans öğrencileri Bahar Böçkün, Şirvan Kaya ve İbrahim Halil Çıkaray almaya hak kazandı.
Katılım bankacılığı alanında nitelikli bilgi ve insan kaynağı üretmek amacıyla verilen yüksek lisans bursunu 3 öğrencilerinin kazanmasını mutluluk verici olduğunu ifade eden Bingöl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı ve Genel Sekreteri Prof. Dr. Abdullah Taşkesen, “Bu durum bizim için onur verici. Öğrencilerimiz Türkiye genelinde 15 kişiye verilen bursu kazanmakla seviyelerinin ne kadar yüksek olduğunu kanıtladılar. Bu başarı, onların geleceği için güzel bir referans ve kapıların onlara açılması adına büyük bir adımdır. Bu başarı İnşaallah onlar için bir motivasyon ve onları tetikleyen bir yol olur. Bingöl Üniversitesi olarak her zaman onların yanında olacağız. Kapılarımız her zaman onlara açıktır” şeklinde konuştu.
Burstan yararlanılabilmek için; yüksek lisansa yeni başlayan öğrenciler adına lisans mezuniyet not ortalamasının asgari 4 üzerinden 3 veya 100 üzerinden 75 olması şartı aranıyor.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat