SON DAKİKA

Toplu İş Sözleşmesini İmzaladılar

Bu haber 02 Mart 2018 - 17:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesi ve Hizmet-iş Sendikası arasında yapılan müzakereler sonucunda toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Hak-İş’e bağlı Hizmet-İş sendikası ile Bingöl Belediyesi arasında anlaşma sağlanması törenine Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Hizmet-İş Sendikası Bingöl İl Başkanı Abdulmecit Akdemir, Hizmet-İş Sendikası Mali Sekreter Mehmedi Kaya, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Hasan Lütfi Yolcu katıldı.
Belediye Başkanı Yücel Barakazi, imza töreninde yaptığı konuşmada, belediyenin imkânları çerçevesinde personele gerek özlük hakları, gerekse mali haklar konusunda tatmin edecek artış yapmaya çalıştıklarını söyledi.
Sözleşmelerin yıllık olarak yenilendiğini ifade Barakazi, “Hizmet-İş Sendikası ile yaptığımız müzakereler sonucunda mutabakatla görüşmelerimizi sonuçlandırdık. 29 Şubat 2020 tarihine kadar olacak toplu iş sözleşmesini kendi aramızda işçilerimizin özlük haklarını mümkün mertebe muhafaza ederek, tekrar imzalamış olduk. Toplu iş sözleşmesinin belediyemize, bütün işçilerimize ve çalışanlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
İmza töreninde konuşan Hizmet-iş Sendikası Bingöl İl Başkanı Akdemir ise, Hizmet-İş Sendikası’nın prensibini hatırlatarak, “İşçimizin kararı bizim imzamızdır” dedi.
Toplu sözleşme görüşmelerinin anlaşmayla sonuçlanmasından duyduğu memnuniyeti ifade eden Akdemir,  “2018-2020 yıllarını kapsayan toplu iş sözleşmesinde kısa bir sürede mutabakata vardık. Bu esnada bize destek veren başta Belediye Başkanımız Sayın Yücel Barakazi’ye, Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Halim Sugü’ye, başkan yardımcılarımıza, belediye meclis üyelerimize, birim müdürlerimize ve tüm işçi arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. İşçi arkadaşlarımız bundan daha fazlasını hak ediyorlar. Arkadaşlarımızın alım gücünü iyileştirmek, hayat standartlarına katkıda bulunmak bizim içinde en büyük sevinç kaynağıdır. Bu sözleşmede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sözleşmenin personelimize, belediyemize ve ilimize hayırlar getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat