beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Özel Okulun Önünde Tehlikeli Anlar!

Bu haber 02 Mart 2018 - 18:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl merkezde bulunan bir özel okulun önünde ki yol üzerinde top oynayan öğrenciler tehlikeye davetiye çıkardı.
Aşağı çarşı ve çarşı merkezini birbirine bağlayan yol üzerinde bulunan bir özel okulun öğrencilerinin yoldan geçen araçlara aldırış etmeden yolun üzerinde top oynadıkları görüldü. O anları görüntüleyen Bingöl Net muhabiri yoldan yoğun araç geçişinin olduğu bir saatte bu resmi çektiğini bildirdi.
Bingöl’de özellikle dersaneden özel okula dönüştürülen kurumların özel okul yönetmeliğinin öngördüğü şartları taşımadığı biliniyor. Öğrenciler için geniş bir bahçesi olmayan özel okul öğrencileri boş zamanlarda araç yoluna çıkıp oynuyor. Bu durum da tehlikeye davetiye çıkarıyor. Bu manzarayı çeken muhabirimize öğrenciler tepki gösterse de muhabirimiz konuyla ilgili yapılacak haberin kendi sağlıkları açısından önem taşıdığını öğrencilere anlattı.
Özel okul yönetmeliğine uygun olmayan fakat geçiş amaçlı olarak Milli Eğitim Müdürlüğününde göz yumduğu bu eğitim kurumlarında denetimin olmaması olası facialara davetiye çıkarıyor. Yolda top oynayan öğrencilere bir araç çarpmış olsaydı bunun sorumluluğunu hangi yetkili üstlenecekti merak konusu!

 

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat