SON DAKİKA

Mahalle Buluşmaları İçmeler ile Devam Etti

Bu haber 02 Mart 2018 - 17:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vatandaşla Buluşma-Halk Toplantıları kapsamında İçmeler Mahallesi sakinleri ile ‘Halk Toplantısı’ yapıldı.
Vatandaşların doğrudan istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla mahalle ve köylerde devam eden toplantılara İçmeler Mahallesi ile devam edildi.
Toplantıya, Vali Ali Mantı’nın yanı sıra Vali Yardımcıları  Cevat Gün ve Tunahan Çil, Belediye Başkan Vekili Halim Sügü, İçmeler Mahallesi Muhtarı Felemez Aytar, kurum müdürleri, merkez ilçe muhtarları ve İçmeler Mahallesi sakinleri katıldı.
Program Mahalle Muhtarı Felemez Aytar’ın selamlama konuşması ile başladı.
Konuşmasında mahallesine ait sorunları dile getiren Aytar, okul talebi, su problemi, iş merkezi, park, kanalizasyon, parklardaki ağaçların sulanması, park için temizlik görevlisi, ova park konutlarının önüne kavşak yapılması, ova park kavşağından mahalleye kadar yol aydınlatmalarının yapılması, doğal gaz çalışmalarının başlatılması, kapalı halı saha ihtiyacı, devam eden Kur’an kursu inşaatının desteklenmesi, muhtarlık hizmetleri için idari bina ihtiyacı gibi konulara dikkat çekti.
Daha sonra mahalle sakinleri söz alarak talep ve sorunlarını ilettiler. Program talep ve sorunlara ilgili kurum müdürlerinin cevap ve izahları ile devam etti.
Son olarak İçmeler Mahallesi sakinlerine hitaben yaptığı konuşmasında Vali Mantı şunları söyledi: “Kurum Amirlerimizle mahallelerimizi ziyaret ediyoruz. Sıcakkanlı ve misafirperver hemşehrilerimizle bir araya gelerek sorunlarımızı, taleplerimizi ve çözüm önerilerimizi yüz yüze konuşarak değerlendiriyoruz. Amacımız devletimizin imkânlarını vatandaşımızın hizmetine sunmaktır. Bu konuda bütün kurum ve kuruluşlar ve ekipmanımız ile halkımızın hizmetindeyiz. Hizmetlerin gerçekleşmesi konusunda karşılıklı iyi niyet ve bilgi paylaşımı içinde olmalıyız.”

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat