SON DAKİKA

Köy Okullarındaki Kardeşleri İçin Kolları Sıvadılar

Bu haber 02 Mart 2018 - 10:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri, köy okullarında eğitim gören çocuklar için kırtasiye giderleri, köy okullarını boyama ve giyim yardımı sağlamak için proje başlattı. Öğrenciler, proje için herkesten destek bekliyor.
Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencilerinden Sümeyra Özdemir, Fatih Esen, Kasım Özgül ve Gamze Kılıç köy okullarında eğitim gören öğrenciler yararına proje başlattılar. Öğrencilerden Sümeyra Özdemir Köy okullarına kırtasiye yardımı projesi, Fatih Esen köy okullarını boyama projesi, Kasım Özgül köy okullarına çöp kutuları oluşturma projesi ve Gamze Kılıç da köy okullarında eğitim gören öğrencilere kıyafet yardımı projesi hazırladı. Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında kendilerine verilen sosyal sorumluluk projesini büyüterek köylerde yaşayan öğrenci kardeşlerine yardım eli uzatmayı planladıklarını ifade eden Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencilerinden Sümeyra Özdemir, böyle bir sorumluğu yüklenmeyi ve yararlı bireyler olmayı çok önemsediklerini dile getirdi.
Projeye destek için hayırsever vatandaşlardan destek beklediklerini de dile getiren Özdemir, “Bu projemizi duyan herkesten destek bekliyoruz. ‘Siz De Bir Yanlışı Sildirip, Bin Doğruyu Yazdırın’ sloganı ile başladığımız sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarında okuyan kardeşlerimize daha fazla destek olmak için katkı sunun istiyoruz. Şimdiden bize ve köy okullarında eğitim gören kardeşlerimize sunulacak destekleriniz için teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat