beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Tehlikeli Caddede Nihayet Üstgeçit Yapılacak

Bu haber 28 Şubat 2018 - 14:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesi, 5 okulun bulunduğu ve öğrenciler için oldukça tehlikeli olan İnönü Caddesi üzerine üstgeçit inşa edileceğini açıkladı.
Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nden yapılan açıklamada, vatandaş ve öğrencilerin emniyetli geçiş sağlamaları amacıyla üstgeçit yapılacağı belirtildi.
Açıklamada, “İlimiz Merkez İnönü Mahallesi, Kültür Caddesi üzerinde okulların bulunduğu alanda vatandaşların ve öğrencilerimizin emniyetli bir şekilde karşıdan karşıya geçebilmeleri için Bingöl Belediyesi tarafından, Kültür Caddesi üzerinde 1 adet yaya üstgeçidi yaptırılacaktır. 25,4 metre uzunluğunda 5.98 metre yüksekliğinde 3,4 metre genişliğinde betonarme papuçlar üstüne çelik konstrüksiyondan imal edilecek olan yaya üstgeçidinin 15 Mart 2018 tarihinde ihalesi yapılacaktır. Söz konusu yaya üstgeçidinin tamamlanma süresi 3 ay olarak ön görülmektedir” denildi.
Söz konusu bölgenin öğrenciler açısından tehlikeli bir bölge olduğu ve üstgeçit yapılması gerektiği sürekli gündeme getiriliyordu. Yetkililerin bir türlü önem vermediği bu sorun neticesinde en son 1 hafta önce 2 öğrenciye araç çarpmış ve öğrenciler hastaneye kaldırılmıştı.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat