SON DAKİKA

Solhan SHMYO Öğrencilerinden Örnek Davranış

Bu haber 28 Şubat 2018 - 16:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO)’nun 6 Aralık 2017’de düzenlemiş olduğu ve hayırseverlerin de destek verdiği kermesten elde edilen gelirle 500 öğrenciye dağıtılacak ayakkabıların 100 tanesi Arakonak İlkokulunda öğrencilere teslim edildi.
Solhan SHMYO öğrencilerinin örnek davranışı takdir topladı. SHMYO öğrencileri tarafından 2017 yılı Aralık ayında düzenlenen kermeste Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, Solhan Belediyesi, Solhan Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Solhan Jandarma Komutanlığı ve hayırseverlerin de katkısıyla kermeste elde edilen gelirlerle alınan ayakkabılar, Solhan İlçesinde Arakonak İlkokulunda ihtiyacı olan 100 öğrenciye dağıtıldı. Kermes kapsamında elde edilen gelirle Solhan’ın köyleri dâhil toplamda 500 öğrenciye ayakkabı dağıtılacak.
21 Şubat 2018 tarihinde Arakonak İlkokulu’nda yapılan yardım etkinliğine Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Solhan Belediye Başkanı Abdülhakim Yıldız, Solhan Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Yunus Esen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Nafiz Çapın, Arakonak Belediye Başkanı Mustafa Döner ve hayırseverler katılmıştı.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat