beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Muş Emniyeti Sokak Satıcılarına Göz Açtırmıyor

Bu haber 28 Şubat 2018 - 11:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Muş İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında sokak satıcılarına yönelik yapılan operasyonlarda 8 kişi hakkında yasal işlem yapıldı.
Konuyla ilgili Muş Valiliğinden yapılan açıklamada, “Bir şahsın üzerinden 5 gr toz esrar, bir şahıstan da 5 gr esrar maddesi, iki şahıstan ise iki parça halinde 2 gr esrar maddesi, bir başka şahıstan 1 gr toz esrar maddesi, Bir kişiden 1 gr toz esrar maddesi, bir şahıstan ise 1 gr toz esrar maddesi ele geçirilmiştir. Ayrıca, Hasköy ilçesinde yapılan kontroller sırasında bir şahıstan 1 gr metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir. Toplam 8 şahıs hakkında “Kullanmak Amacıyla Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Bulundurmak, Kabul Etmek veya Satın Almak” suçundan işlem yapılmıştır” denildi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat