SON DAKİKA

Öğrenci Kulüplerinin Etkinlikleri Devam Ediyor

Bu haber 27 Şubat 2018 - 15:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi bünyesinde faaliyet yürüten öğrenci kulüpleri etkinliklere devam ediyor. Bu kapsamda İş Sağlığı ve Güvenliği öğrenci kulübü haftasonu Hesarek Kayak Tesislerine gezi düzenlerken, Psikoloji Kulübü ise Özel Bir Umut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine ziyaret düzenledi.
İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Kulüp danışmanı Yrd. Doç. Dr. İmran Aslan, İSG Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. H. İbrahim Geçibesler ve Kulüp başkanı Meral Çoban nezaretinde gerçekleştirilen geziye 55 öğrenci katılım gösterdi.
Geziye katılan öğrenciler, gönüllerince bir hafta sonu geçirmenin mutluluğunu yaşadılar. Gezi sonrası hatıra fotoğrafları çektiren öğrenciler, organizasyon komitesine teşekkür ettiler. İSG kulüp Başkanı ve Yardımcıları kendilerine her zaman destek sunan Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Solmaz’ı makamında ziyaret ettiler.
Psikoloji Kulübü tarafından ise Özel Bir Umut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine ziyaret düzenlendi. Merkezde eğitim gören özel çocuklarla keyifli vakit geçiren öğrenciler, örnek bir davranış da sergilemiş oldular. ziyaret kapsamında kurumda özel eğitim gören çocuklar için sosyal etkinlik düzenlendi. Çocuklara aldıkları hediyeleri de takdim eden kulüp üyesi öğrenciler, özel çocuklarla gitar ve bağlama eşliğinde şarkılar söyleyip oyunlar oynadılar.
Otizm, Down Sendromu, Öğrenme Güçlüğü, İşitme ve Konuşma Engeli özel çocuklarla günlerini geçiren öğrenciler, özel gereksinimi olan çocuklara yönelik farklı aktivitelerde de bulundular.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat