SON DAKİKA

Vergi ve Su Borçları Artık PTT'den Ödenebilecek

Bu haber 26 Şubat 2018 - 14:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesi ve PTT Bingöl Başmüdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında su ve vergi borçları PTT gişelerinde ödenebilecek.
Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nden yapılan açıklamada, Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) Bingöl Başmüdürlüğü ile işbirliği protokolü imzalandığı belirtildi.
Bu kapsamda su ve vergi borçlarının PTT gişelerinde ödenebileceği belirtilen açıklamada, “Belediyemizdeki yoğunluğu hafifletmek, vatandaşların fatura ödeme noktalarına erişimini kolaylaştırmak amacıyla PTT Bingöl Müdürlüğü ile işbirliği protokolü imzalandı. Vatandaşlarımız, su faturaları ile emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerini PTT gişelerinden ödeyebilirler” denildi.
BİRİNCİ TAKSİT SON ÖDEME TARİHİ: 31 MAYIS
2018 yılı vergi borcu ödemelerine yönelik uyarıya yer verilen açıklamada, emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergisinin birinci taksit ödemelerinin 31 Mayıs gününe kadar ödenmesi gerektiği vurgulandı.
Açıklamada, “Belediyemize vergi borcu bulunan vatandaşlarımız, sıkışıklığa meydan vermemek için belediye ve PTT gişelerinde ödeme yapabilir. Vatandaşlarımızın cezai duruma düşmemeleri için belirlenen tarihe kadar birinci taksit ödemelerini yapmaları önemle rica olunur” denildi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat