SON DAKİKA

Vali Mantı Çeşitli Ziyaretler Gerçekleştirdi

Bu haber 26 Şubat 2018 - 14:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Valisi Ali Mantı yaptığı rutin ziyaretlere devam ediyor. Son olarak Hesarek kayak merkezinde açılan organ bağış standı ve Bingöl sanat sokağında düzenlenen Yöresel Lezzetler fuarını ziyaret etti.
Vali Mantı, Bingöl Devlet Hastanesi Başhekimliğince Hesarek Kayak Tesislerinde açılan ‘Organ Bağışı’ standını ziyaret etti. Vali Mantı’ya ziyaretinde Vali Yardımcıları Cevat Gün ve Tunahan Çil ile kurum müdürleri eşlik ettiler. Hafta sonunda Hesarek Kayak Tesislerinde açılan ve buradaki ziyaretçilere yönelik bilgilendirme ve bağış farkındalığını amaçlayan stand ziyaretinde Vali Mantı İl Sağlık Müdürü M. Emin Gündoğdu’dan çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Konu ile ilgili olarak İl Sağlık Müdürü Gündoğdu amaçlarının, gönüllü bağışçı sayını daha da yükselterek organ ve doku nakli bekleyen hastalarımıza en kısa zamanda organ ve doku naklinin gerçekleştirilmesinin sağlanmasına katkıda bulunmak olduğunu söyledi.
Bunun yanı sıra Sanat sokağında düzenlenen 81 il tanıtım günlerini ziyaret eden Vali Ali Mantı ve eşi Işıl Mantı yöresel ürünleri yakından inceledi. Yöresel ürünler standını açan esnafla ayrı ayrı görüşen Mantı, ürünler konusunda stand sahiplerinden bilgi alıp, ürünlerini Bingöllü vatandaşlarımızın beğenisine sunan esnafa hayırlı işler diledi.
Türkiye’nin dört bir yanından çeşitli yörelere ait doğal ve kültürel ve ürünlerin sergilendiği fuar 10 gün boyunca açık olacak. Etkinliği düzenleyen firma yetkilisi Mehmet Deniz, Doğu ve Güneydoğu’daki 21 ili ziyaret edeceklerini belirterek, amaçlarının Doğu ve Batı kültürünü birleştirmek olduğunu söyledi. Bingöllülerin etkinliğe yoğun ilgi gösterdiğini ifade eden Deniz, gösterilen ilgiden dolayı tüm Bingöllülere teşekkür etti.
sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat