SON DAKİKA

Hizmete Girmeden Camlarını Kırdılar!

Bu haber 26 Şubat 2018 - 12:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç ilçesinde yapımında sona gelinen Gençlik Merkezi binasının bazı bölümlerinin camlarının kimliği belirsiz kişilerce kırılıp zarara uğratılması tepki çekti.
Bingöl’ün Genç İlçesinde yapımına geçtiğimiz yıl başlanan ve tamamlanan Gençlik Merkezi hizmete girmeye hazırlanırken şimdiden zarar gördü. Gençlik Merkezi binasının bazı bölümlerinin camları kimliği belirsiz kişilerce kırıldı. Ne zaman ve ne maksatla yapıldığı bilinmeyen bu olay vatandaşlar tarafından da tepkiyle karşılandı. İçinde gençlere yönelik birçok dalda kursların ve aktivitelerin yapılması amacıyla yapılan Gençlik Merkezinin camlarının kırılmış halini gören bazı vatandaşlar bu çirkin olayı kınadıklarını dile getirdi.
“BUNU YAPANLARIN ELİNE NE GEÇTİ ACABA”
Genç İlçe Stadyumunun hemen yanı başında inşa edilen Gençlik Merkezinin camlarının kırıldığını gören birçok vatandaş bu yapılanın ne maksatla yapıldığını bir türlü anlayamadıklarını belirterek; “Çocuklarımız Gençlerimiz için güzel bir eser yapılmış. İçinde birçok faydalı çalışmalar yapılacak. Gördük ki binanın bazı bölümlerinin camları kırılmış. Bu yapılan son derece üzücü. Bu yapılanın hiçbir anlamı yok. Bu çirkin olayı yapan kişi ya da kişiler bundan ne kazandı eline ne geçti anlayamıyoruz. Gerçekten çok yazık olmuş” ifadelerini kullanarak duruma tepki gösterdi.
Genç Gazetesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat