SON DAKİKA

Genç'te Kavramsal Sanat Sergisi Açıldı

Bu haber 26 Şubat 2018 - 17:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç İMKB Atatürk Ortaokulu öğrencileri tarafından toplumsal sorunlara duyarlı, olayları gözlemleyebilen ve çözüm yolları arayan öğrenciler yetiştirmek amacıyla 4 projeli Enstalasyon (Kavramsal Sanat) Sergisi açıldı.
Genç İMKB Atatürk Ortaokulu öğrencileri Okul yöneticileri ve öğretmenlerinin de desteğiyle anlamlı bir çalışmaya imza attı. Öğrenciler Genç İMKB Atatürk Ortaokulu öğrencileri tarafından Toplumsal sorunlara duyarlı, olayları gözlemleyebilen ve çözüm yolları arayan öğrenciler yetiştirmek amacıyla Enstalasyon (Kavramsal Sanat) Sergisi açtı. Sergide birçok konuda yaşanan sorunlara görsel ve yazılı materyallerle dikkat çekildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Dinler’in de katıldığı sergiye ayrıca, Kurum Amirleri, Okul Aile Birliği, veli, öğrenci ve ziyaretçilerin katılımı da yoğun oldu.
Genç İMKB Atatürk Ortaokulu Müdürü Bilal Kaçar konu ile ilgili yaptığı açıklamada:”Daha da duyarlı öğrenciler yetiştirmek amacıyla 48 projenin yer aldığı bu sergiyi düzenledik. Başta Teknoloji Tasarım öğretmenimiz Zuhal Baysu ve emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.
Genç Gazetesi

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat