SON DAKİKA

Bingöl Üniversitesinde 9 Taşerona Kadro Verilmedi

Bu haber 26 Şubat 2018 - 19:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Üniversitesi bünyesinde taşeron işçi  (temizlik görevlisi ve özel güvenlik görevlisi) statüsünde çalışıp daimi işçi statüsüne geçmek için başvuru yapan 217 işçiden 9 işçinin başvurusu red edilirken, diğer işçilerin başvuruları kabul edildi.
Bingöl Üniversitesinden yapılan açıklamada, 24 Aralık 2017 Tarihli ve 30280 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “KHK/ 696 Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname” ve 1 Ocak 2018 Tarihli ve 30288 Sayılı Resmî Gazete yayımlanan” Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 ve Geçici 24 üncü Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslar” çerçevesinde yapılan ön inceleme ve esas inceleme sonucunda başvuruları kabul edilen ve red edilen kişilere ait liste aşağıdadır” denildi.
Açıklamada, ayrıca “Başvuru sahipleri hakkında Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Yönetmeliği çerçevesinde gerçekleştirilen arşiv araştırması sonucunda elde edilen bilgiler, Tespit Komisyonu tarafından kadroya geçiş işleminin tamamlanmasından önce ayrıca değerlendirilecektir. Başvuru sahipleri, Tespit Komisyonu Kararına karşı Usul ve Esasların 11. Maddesine istinaden ilan tarihinden itibaren, 01.03.2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar, İdareye yazılı olarak itiraz edilebilirler. İlan tebliğ yerine geçip ayrıca personellere tebliğ edilmeyecektir” ifadelerine yer verildi.
BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİŞ BAŞVURU SONUÇLARI

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat