beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bingöl'de İnşaat Çalışmaları Başladı

Bu haber 25 Şubat 2018 - 11:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi inşaat çalışmalarının da erken başlamasına sebep oldu.
Tüm bölgede olduğu gibi Bingöl‘de de bu yıl hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyrediyor. Kışın hava sıcaklıklarının önceki yıllara göre oldukça yüksek olması inşaat sektörüne de olumlu yansımış durumda. Bingöl’de her yıl kasım ayı gibi ara verilen inşaat çalışmaları, nisan ayı sonunda yeniden başlıyordu. Bu yıl inşaatçılar 2 ay önceden çalışmalara başladılar.
Hava şartlarının iyi olması ve buzlanmanın olmaması inşaat çalışmalarının erken başlamasına sebep oldu. Bingöl’de yer yer inşaat çalışmaları başlatılırken, kimi yerlerde henüz çalışmalara başlanmadı. Hava sıcaklıklarının bu şekilde devam etmesi durumunda bir kaç gün içinde Bingöl’deki tüm inşaat çalışmalarının başlaması bekleniyor.
Bingöl ekonomisinin önemli ölçüde inşaat sektörüne dayanması, çalışmaların erken başlamasının önemini gösteriyor. Kış aylarında çalışmayan inşaat işçileri, çalışmaların erken başlamasıyla birlikte çalışmaya başladı. TUİK verilerine göre, Bingöl’de 2017 yılında toplam 3 bin 963 konut satılmıştı. Bu sayı Bingöl’deki inşaat ekonomisinin boyutunu göstermesi açısından oldukça önemli.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat