SON DAKİKA

Bingöl'de Uyuşturucu Yuvası Yıkıldı

Bu haber 23 Şubat 2018 - 17:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesi ve Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğünce uyuşturucu kullanımını önlemeye yönelik sürdürülen çalışmalar kapsamında tespit edilen metruk yapı yıkıldı.
Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğünce yapılan açıklamada, belediye İl Emniyet Müdürlüğünce yürütülen çalışmalar kapsamında risk teşkil eden ve madde bağımlılarının meskeni haline gelen metruk yapıların yıkımının gerçekleştirildiği belirtildi.
Önleme çalışmaları kapsamında, 2 katlı metruk bir yapının tespit edildiği belirtilen açıklamada, “Selahaddin-i Eyyubi Mahallesi Sefer Akkoyun caddesinde bulunan adreste 2 kat ve 6 daireden oluşan yapının içerisinde uyuşturucu madde kullanıldığının tespit edilmesi üzerine görevlilerimiz tarafından gerekli çalışmalar yapılarak, daire sahiplerinin izni doğrultusunda bahse konu yakılarak uyuşturucu kullanımının önüne geçilmiştir” denildi.
Son 2 yılda yapılan çalışma kapsamında 130’a aşkın metruk yapı ve işgallerin yıkıldığı belirtilen açıklamada, kabahatler kanunu ve 3194 sayılı İmar Kanunun ilgili maddelerine kapsamında 62 bin TL idari para cezası kesildiği belirtildi.
Açıklamada, “İmar ve Şehircilik Müdürlüğümüzce oluşturulan yıkım ekibi ile İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri gerekli önlemleri aldıktan sonra metruk yapıların yıkımını gerçekleştiriyor. Metruk yapılar yıkıldıkça hem uyuşturucu madde kullanımının önüne geçiliyor hem de görüntü kirliliği engelleniyor. Gerek ekiplerimizce gerçekleştirilen kontrollerde tespit edilen yapılar, gerekse vatandaşlarımızca yapılan şikayetler doğrultusunda tespit edilen metruk yapıların yıkımına devam edilecektir. Halkımızın huzuru, güveni ve rahatı için çalışmalara devam edilecektir”
denildi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat