SON DAKİKA

110 Öğrenciye Spor Ayakkabı Dağıtıldı

Bu haber 23 Şubat 2018 - 11:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Solhan ilçesine bağlı Arakonak Beldesinde bulunan İMKB Arakonak İlkokul/Ortaokulu öğrencilerine spor ayakkabı yardımı yapıldı.
Solhan Belediye Başkanlığı, Arakonak Belediye Başkanlığı, Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Bingöl Üniversitesi Solhan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu’nda ortaklaşa yürütülen kampanya kapsamında Solhan İMKB Arakonak İlkokul/Ortaokulu öğrencilerine spor ayakkabısı yardımı yapıldığı öğrenildi. Kampanya Bingöl Belediye Başkanlığı ile bazı işadamlarının da destek verdiği ve İMKB Arakonak İlkokul/Ortaokulu öğrencilerine yapılan yardımın ilçede 800 öğrenciye ulaşılacağı belirtildi.
İhtiyaç sahibi aile çocuklarını yapılan bu yardımlar ile hem çocukların ihtiyaçlarına cevap veriliyor hem de çocukların sevincine ortak olunuyor.
Okul ziyaretleri kapsamında Solhan İMKB Arakonak İlkokul/Ortaokulu’nu ziyaret eden Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Arakonak Belediye Başkanı Mustafa Döner, Solhan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Yunus Esen, Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz, Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nafiz Çapın ve İl genel Meclisi Üyesi Atik Süt öğrenciler ile bir araya gelip sohbet ederken ihtiyaç sahibi öğrencilere de spor ayakkabı dağıtımı yaparak mutluluklarına ortak oldular.
Solhanın Sesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat