SON DAKİKA

Karlıova'da 2 Ayrı Seminer Verildi

Bu haber 22 Şubat 2018 - 13:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Aile Eğitim Programı” Kapsamında Karlıova Anadolu Lisesi ve 11 Mart İlkokulu’nda Seminer Verildi.
Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi’nde görev yapan Sosyal Çalışmacı tarafından Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında 19-20 Şubat tarihlerinde Karlıova 11 Mart İlkokulu’nda ve Karlıova Anadolu Lisesinde öğrenci velilerine seminer verildi.
İlk seminer 19.02.2018 tarihinde 11 Mart İlkokulu 1. Sınıf öğrenci velilerine “Okul Aile İlişkileri” konusunda verildi. Seminerde, Okul ve Aile İlişkisinin Önemi Nedir? Okula ve Aileye Düşen Sorumluluklar Nelerdir? Okulla İş Birliği İçin Evde Yapılabilecekler, Okulla İş Birliği İçin Okulda Yapılabilecekler, Okul Etkinlikleri ve Ebeveynler vb. konulara değinildi.
İkinci seminer ise 20.02.2018 tarihinde Karlıova Anadolu Lisesi konferans salonunda “Ergenlik Süreci ve Riskli Davranışlar” konusunda verildi. Bu seminerde, Ergenlik Dönemi, Bu dönemin temel özellikleri, Ergenlikte Riskli Davranışlar, Ergenlikte Sorun Alanları (Çocuğum Evden Kaçtı, Çocuğum Suç İşlemiş, Sınır Koyamıyoruz), vb. konulara değinildi.
Seminerler sonunda velilerden gelen sorular açık ve anlaşılır bir şekilde cevaplandırılarak ve uygulamanın pratik yöntemlerine değinilmiş olup seminerin daha verimli olması hedeflendi.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat