SON DAKİKA

Bingöllü Öğrenciler Afrin'deki Askerlere Mektup Yazdı

Bu haber 22 Şubat 2018 - 14:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bir grup ilkokul öğrencisi tarafından Zeytin Dalı Operasyonu kapsamında Afrin’de bulunan askerlere moral ve destek amacıyla yazılan mektuplar 49. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ersin Altay’a teslim edildi.
Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, Ankara Büyükşehir Belediye İlkokulu öğrencileri,  Afrin’de ‘Zeytin Dalı Harekatına’ katılan Mehmetçikler için mektup yazdı. Yazılan mektuplarlar Bingöl 49’uncu Tugay Komutanlığına teslim edildi.
Etkinliğe Vali Ali Mantı’nın yanı sıra, 49’uncu Tugay Komutanı Tuğgeneral Ersin Altay, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Bektaş, Belediye Başkanı Yücel Barakazi, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, kurum amirleri ve öğrenciler katıldı.
Etkinliğe katılan Vali Ali Mantı burada yaptığı konuşmada, “Öncelikle böyle anlamlı ve önemli bir program tertipledikleri için Kıymetli komutanımıza, İl Milli Eğitim Müdürüne, bugün bizi burada yalnız bırakmayan velilerimize, tüm daire amirlerimize ve hassaten öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum. Çocuklarımızda bu hassasiyeti geliştirdikleri için velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Daha bu yaşlarda vatan ve millet sevgisiyle kaleme sarılan çocuklarımızı tebrik ediyorum, gözlerinden öpüyorum. Kaleminize, yüreğinize sağlık çocuklar. Bizim ülkemiz büyük bir ülke, milletimiz büyük bir millet. Milletimiz her zaman ülkesini, bayrağını devletini, toprağını savunmak için kadimden beri topyekûn hareket etmiştir. Milletimiz bugün de topyekûn hareket ediyor. Hamdolsun ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine her tarafında vatandaşımız askerimizin yanındadır, destekçisidir ve duacısıdır. İnanıyoruz ki zafer daima inananların olacaktır. İmanımızla hareket ettiğimiz müddetçe inanıyoruz ki yüce rabbimiz ve iyiyi temsil eden bütün güçler bizimle beraber olacaktır. İnançla, çabayla ve sabırla zafere kilitlenmeliyiz. Bu münasebetle tekrar Tugay Komutanımıza ve ekibine, İl Milli Eğitim Müdürümüze ve ekibine çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
İşte öğrencilerin yazdığı o mektuplar:


sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat