SON DAKİKA

Bingöl'den Özel Harekât Timi Afrin’e Uğurlandı

Bu haber 22 Şubat 2018 - 20:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Polis Özel Harekât timleri ‘Zeytin Dalı Harekâtı’na katılmak üzere kesilen kurban ve dualar eşliğinde Afrin’e uğurlandı.
Polis Özel Harekât Merkezinde yapılan uğurlama törenine Vali Ali Mantı’nın yanı sıra 49. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ersin Altay, Bingöl Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Bektaş, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Uğurlama töreninde yaptığı konuşmada İl Emniyet Müdürü Metin Akay şunları söyledi: “Bugün çok kutsal ve bir o kadar anlamlı bir görev için bir PÖH timimizi Afrin’e uğurlayacağız. Malumunuz geçmişten beri yaklaşık 40 yıldır hain bir terör örgütüne yönelik mücadele ediyoruz. Hep birlikte askerimiz, polisimiz ve koruyucumuz ile mücadele edeceğiz. Ülkemizi, vatanımızı, birliğimizi ve bütünlüğümüzü korumak için şehitler verdik. Gerekirse yine şehit olacağız. Bir timimizi oraya uğurluyoruz. İnşallah görevinizi sağ salim yapıp, sağ salim geri dönersiniz. Gerekirse şehit vereceğiz, yaralanacağız ama ülkemizi koruyacağız. İçerden ve dışardan gelebilecek her türlü tehlikelere karşı ülkemizi ve milletimizi koruyacağız. Görevinizi en iyi şekilde yapacağınıza inancımız tamdır. Sağ salim gidip gelin.”
Daha sonra Bingöl Valisi Ali Mantı bir konuşma yaptı. Vali Mantı, yaptığı konuşmada, “Bugün çok kutsal bir yolculuğa arkadaşlarımızı uğurluyoruz. Vatan, millet, bayrak ve din için mücadele ettik ve bundan sonra da mücadele etmeye devam edeceğiz. Daha önce Afrin’e askerlerimizi gönderdik. Onlar bu kutlu yolculuğa gitti. Şimdi ise Polis Özel Harekâtçılarımızı Afrin’e gönderiyoruz. Allah yar ve yardımcınız olsun. Milletimiz ve devletimiz duasıyla ve her türlü imkânıyla siz değerli kardeşlerimizin yanındadır. İnşallah Rabbimiz de sizlere yardımcı olacaktır. Tarih boyunca mukaddesatımızı korumaya dair verdiğimiz mücadelenin bir benzerini bugün Afrin’de veriyoruz. Bundan sonra da mücadele vermeye devam edeceğiz. Allah yardımcınız olsun. İnşallah sağ selamet gidip geleceksiniz. Allah sizinle beraberdir. Milletimiz sizinle beraberdir. Yolunuz açık olsun” ifadelerini kullandı.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat