SON DAKİKA

Bingöl'ü Temsil Edecek Tiyatro Ekibi Belli Oldu

Bu haber 21 Şubat 2018 - 17:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesince yürütülen Sanat Atölyesi Projesi kapsamında kurulan tiyatro ekibi, Bingöl Gençlik Merkezince düzenlenen yarışmada birinci olarak bölge yarışmalarına katılmaya hak kazandı.
Bingöl Belediyesi’nin Doğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DAP) desteğiyle yürüttüğü “Sanat Atölye Projesi” kapsamında kurulan tiyatro ekibi, Bingöl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezince düzenlenen tiyatro yarışmasına katıldı.
Birçok ekibin yarıştığı müsabakalarda üstün bir performans sergileyen Sanat Atölyesi Tiyatro Ekibi, jüri üyelerinden tam not alarak birinci seçildi.
Bölge müsabakalarına katılacaklar
Bu dereceyle bölge yarışmalarına katılmaya hak kazanan tiyatro ekibi, 23-25 Şubat’ta Erzincan’da yapılacak müsabakalara katılarak Bingöl’ü temsil edecek.
Konuyla ilişkin açıklama yapan Belediye Başkanı Yücel Barakazi, “DAP desteğiyle yürüttüğümüz Sanat Atölyesi projesi kapsamındaki etkinliklerimize devam ediyoruz. Bir yandan yazar öğrenci buluşmaları gerçekleştirirken bir yandan da gençlerimizin yeteneklerini keşfedebileceği kurslar açıyoruz. Sanat Atölyesi kapsamında Yazarlık ve Tiyatro kurslarımıza katılan gençlerimiz yeteneklerini keşfederek kendilerini geliştirme olanağına sahip oluyor. Proje kapsamında kurulan tiyatro ekibimizin elde ettiği başarı ne kadar doğru işler yaptığımızın bir yansımasıdır. İlimizde düzenlenen yarışmada birincilik elde eden ekibimiz, Erzincan’da yapılacak bölge yarışmalarında ilimizi temsil edecektir. Başarılarından dolayı ekibimizi kutluyor, bölge müsabakalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat