SON DAKİKA

Solhan Spor ve Geleceği Konuşuldu

Bu haber 19 Şubat 2018 - 18:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan Tadım Kahve Köpüğü’nde 16 Şubat 2018 Cuma günü düzenlenen kahvaltı programında Solhanspor ve geleceği konuşuldu.
Solhan Kaymakamlığı, Solhan Belediye Başkanlığı ve Solhanspor Kulübü’nün düzenlediği kahvaltı programına; Kaymakam Fatih Okumuş, Başkan Abdulhakim Yıldız, Ak Pati İlçe Başkanı Nihat Doğu, Solhanspor Kulübü Başkanı Ferhat Sönmez ve Kulüp Yöneticileri, kurum ve kuruluş amirleri ile işadamları katıldı.
Kahvaltı programında slayt gösterisi ile Solhanspor çalışmaları ve kulüp hakkında bilgiler paylaşıldı.
“DOĞUDA İDDİASI OLAN TEK TAKIMIZ”
Programda konuşan Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, şu ifadeleri kullandı: “Belediye başkanlığı dönemimde 4 yıldır gerçekten bu takımı ayakta tutabilme adına büyük çaba veriyoruz. Dolayısıyla sizlerden, Solhanlı iş adamlarımızdan az da olsa en azından bu çabamıza, bu gayretimize destek olmalarını gerçekten rica ediyoruz. Çünkü Solhan voleybol takımı gerçekten bizler için önemli bir noktada, büyük önem arz ediyor. Bu anlamda Doğuda iddiası olan tek takımız. Bir üst lig hedefi olan tek takımız. Belki birçok takım var ama bu anlamda Solhanspor gerçekten iyi bir noktada ve daha iyi noktalara gelmesi adına da Solhanlı hemşerilerimize katkı sunmaları noktasında desteklerine ihtiyacımız var. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.”
OKUMUŞ, ‘HİÇ BİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR’
Solhanspor’un 3’üncü ligden 2’nci lig ve akabinde 1’inci lige yükseldiğini hatırlatan ve Efeler ligi hedefiyle yolculuğuna kararlı adımlarla devam ettiğini söyleyen Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, “bu anlamda her yıl bir üst lige çıkmış olmak, iki yıl üst üste bir üst ligi zorlamak; bir organizasyon, bir tanıtım, bir reklam, bir finansman, bir emek istiyor. Hiç bir başarı tesadüf değildir. Küçük adımlarla da olsa biz hedefe ilerleyeceğiz. Burada bir araya geldik, bu vesile ile herkesten bir şeyler bekliyoruz. Eğer birşeyler elde etmek istiyorsak, hem ilçeyi tanıtmak hem bu takımı bir üst lige taşımak istiyorsak, Solhan’ın adını belki ulusal kanallarda görülmesini, zikredilmesini, voleybol yorumcularının, gazetecilerin ulusal ölçekte bu takımdan bu ilçeden bahsetmelerini istiyorsak bunun maddi ve manevi kazançları olacaktır. Manevi kazanç olarak stadyumu dolduran taraftar üstlenecek, maddi getirisini de son tahlilde kabul etmek gerekir ki özellikle Solhan’da iş yapan iş adamları mutlak surette faydalanacaklardır. Kulüp yöneticileri ve belediye başkanımın çok büyük emekleri oluyor. Sosyal faydaları da vardır. Çocukları; sigara, içki, uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıklardan zamanın fitnesinden muhafaza edecek olur. Böyle bir eğlendirme yolu da var. Hem voleybolun icra edilişi tarzı itibariyle de gelenek, görenek ve hayat tarzımıza da çok uygun görünüyor. Gerçekten sosyal pozitif neticeleri ortaya çıktığı sürece ki bunu zaten birebir göröyoruz. Mesela gençlerimiz çoğunluğu itibariyle işsiz, Solhan’da memur olamadıktan ya da korucu olamadıktan sonra babadan kalma bir zenginlik olmadıktan sonra İstanbul’a çalışmaya giderler. Solhan’da olduklarında da böyle bir yapı var burada. Hiç olmazsa bu oyun vesilesiyle biraz meşgul oluyorlar, manevi olarak moralleri olur. Sosyal pozitif neticelerinin de sizin kıt kanat da olsa devamlı olan desteklerinizle olur. Katkıda bulunmuş ve bulunacak arkadaşlara teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
SOLHANSPOR, SOLHAN VE BİNGÖL’ÜN TANITIMINA KATKI SUNUYOR
Solhanspor’un belli kişi veya kuruluşun değil Solhan’ın takımı olduğunu ve Solhan’a mal olduğunu belirten Ak Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu, takımın en büyük destekçisinin Belediye Başkanı olduğunu ancak Başkan’ın bunu kendine mal etmediğini belirtip şu ifadeleri kullandı: “Kuruluşundan bugüne kadar yönetimde yer alan; başkan ve üyeler ile destek veren katkı sunan herkese çok teşekkür ediyorum. Gerçekten Solhan’ın tanıtım noktasında önemli bir etkinliktir. 3. Ligden 2. Lig, 1. Lig, bir fırsat geldi tam kapı aralandı önümüzde 13-14-15 Mart’ta yarı finaller Sivas’ta oynanacak.  İnşallah yarı finalden finale oradan da efeler ligine çıkacağız. Zaman zaman Bingöl tanıtım günleri düzenleniyor ve ben hep bu tanıtım programlarından ziyade Solhanspor’un sadece Solhan’ın değil Bingöl’ün de tanıtımında çok önemli bir faaliyet icra ettiğini düşünüyorum ve inşallah bundan önce olduğu gibi bundan sonrada sizlerin desteğiyle devam edecektir. Solhanımız gelişiyor, gelişimin paralelinde de bu tür etkinliklerin de devam etmesini istiyoruz. Efeler ligiyle birlikte diğer büyük takımların Solhan’a gelmesiyle bu anlamda Solhan’ın ekonomik anlamda önem arz edeceğini, katkı sunacağını düşünüyoruz. Takımımıza sahip çıkalım, destek olalım. Katılımınızdan dolayı Allah hepinizden razı olsun.”
Solhanın Sesi

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat