beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Lögar Kapakları Tehlike Saçıyor

Bu haber 19 Şubat 2018 - 18:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Genç ilçesinin bazı noktalarında bakımsız ve açıkta kalan bazı lögar kapakları tehlike oluştururken vatandaşlar Belediye yetkililerinden çözüm bekliyor.
Bingöl’ün Genç ilçesinde birçok noktada bakımsız kalan ve bazılarının da üstü açık olduğu gözlenen lögar kapakları vatandaşların tepkisini çekiyor. Mahalle ve sokak aralarında bulunan, bakımsız ve açık kalmasından dolayı etrafa koku yaydığını ve bu haliyle tehlike saçtığına dikkat çeken bazı vatandaşlar Belediye yetkililerinden gerekli çalışmaların yapılmasını istiyor. Bazı lögar kapaklarının açık kalmasından dolayı küçük çocuklar başta olmak üzere vatandaşların düşme tehlikelerinin de olduğunu belirten kimi vatandaş da bu sorunun bir an önce giderilmesini istiyor.
Genç Gazetesi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat