beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Gazi Korucunun Omuzundaki Kurşun Çıkarıldı

Bu haber 19 Şubat 2018 - 12:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ağustos 2017’de Bingöl Merkeze bağlı Alıncık Köyü kırsalında tespit edilen bir grup PKK’lı terörist ile güvenlik korucuları arasında çıkan çatışmada, yaralanan güvenlik korucusu Nihat Çelik’in omuzundaki kurşun yapılan ameliyat sonucu çıkarıldı.
Bingöl merkeze bağlı Alıncık Köyü yakınlarında 31 Ağustos 2017 günü tespit edilen bir grup PKK’lı terörist ile güvenlik korucuları arasında çıkan çatışmada, yaralanan güvenlik korucusu Nihat Çelik, tekrar ameliyata alındı.
Alıncık Köyü kırsalında tespit edilen bir grup PKK’lı terörist ile güvenlik korucuları arasında çıkan çatışmada, 1 güvenlik korucusu şehit olurken bir güvelik korucusu da yaralanmıştı. Yaralanan güvenlik korucusu Nihat Çelik, önce Bingöl’de akabinde Malatya’da yapılan tedavi sonucunda taburcu edildi.
Omuzunda kurşun bulunan Çelik, Bingöl’de yapılan ameliyat sonucu kurşundan kurtuldu.
Bingöl Devlet Hastanesi’nde ameliyat olan Çelik’in omuzundaki kurşun, Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Operatör Dr. M.Çağatay Engin tarafından yapılan operasyon sonucunda çıkarıldı.
Solhanın Sesi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat