beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Siirt UltrAslan'dan Genç İlköğretim Okuluna Yardım

Bu haber 17 Şubat 2018 - 12:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

UltrAslan Siirt Taraftar Grubu, hayırsever vatandaşların destekleriyle Bingöl’ün Genç ilçesinde bulunan bir İlköğretim Okulundaki öğrencilere ayakkabı ve kırtasiye yardımında bulundu.
Yaptıkları yardıma ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan grup şu ifadelere yer verdi: “Tayfasıyla, UNI’siyle, Lisesiyle ultrAslan Siirt ailesi olarak kilometrelerce uzakta ki kardeşlerimizin sevinçlerine ortak olduk. Bingöl/Genç İlkokuluna Kırtasiye ve Bot yardımın da bulunduk.”
“ultrAslan Siirt temsilciliğimiz Bingöl’e bağlı Genç İlkokulu’na kardeşlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yardımlarda bulundu. Geleceğimiz olan kardeşlerimizin her zaman yanındayız. Onlar bugünün yarını, yarının umududur. #uAYurtiçi”

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat