beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Lösev Temsilcisinden Çakan'a Ziyaret

Bu haber 16 Şubat 2018 - 20:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Lösev (Lösemili Çocuklar Vakfı) Temsilcisi Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti
Ankara Lösev (Lösemili Çocuklar Vakfı) temsilcisi Burcu Erdoğdu, Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mehmet Emin Çakan’ı makamında ziyaret etti.
Lösemi hastalığını tanıtmayı, lösemili çocukların aynı zamanda ailelerinin sıkıntılarını topluma aktarmayı ve bu vesileyle toplumu bilinçlendirmeyi amaçladıklarını ifade eden Erdoğdu; Lösemili ve kan hastası çocukların, sağlık ve eğitim başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmak istediklerini söyledi.
Nazik ziyaretleri için teşekkürlerini sunan Çakan, “Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak hayatın her döneminde yaşamsal sıkıntılar çeken bireylere gerek maddi gerek manevi destekler sağlıyoruz. Lösemi veya kan hastalığı diye bahsedilen hastalıkların ülkemizde her geçen gün sayılarının arttığını duyuyoruz. Bu anlamda her çalışmada sizler ile birlikte çalışmaya bizler gönüllüyüz” şeklinde konuştu.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat