SON DAKİKA

30 Öğrenciye Bağımlılıkla Mücadele Semineri Verildi

Bu haber 15 Şubat 2018 - 11:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Pir Ali Bey Kız Öğrenci Yurdunda Kalan Öğrencilere “Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi” Verildi.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Bingöl Kredi Yurtlar Kurumu arasında yapılan işbirliği protokolü çerçevesinde başlatılan “Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi” kapsamında Sosyal Hizmet Merkezi Eğitim ve Danışmanlık Birimince düzenlenen ve Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Biriminde görevli Uzman Personelin katılımıyla Pir Ali Bey Kız Öğrenci Yurdunda kalan 30 öğrenciye yurdun konferans salonunda “Bağımlılıkla Mücadele” konusunda seminer verildi.
Seminerde; Narkotik Suçlarla Mücadele Biriminde görevli Uzman Personel tarafından, Yanlış Bilinen Doğrular, Madde Bağımlılığının Belirtileri, Madde Bağımlılığı Nasıl Anlaşılır, Madde Kullanımından Şüphelenildiğinde Ne Yapmalı vb. konulara değinildi. Ayrıca Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü çalışanı tarafından ÇEMATEM, AMATEM, ÇODEM, BSRM ve BKRM kuruluşların başvuru koşulları, uygulanan tedavi yöntemleri, aileye verilen eğitimler, bağımlının toplumla tekrardan entegre olması vb. konulara değinildi.
Öğrencilere, Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü tarafından toplum yararına multidisiplinel anlamda yapılan çalışmalar hakkında bilgi verilirken, eğitim sonunda katılımcıların soruları cevaplandırılarak eğitim sonlandırıldı.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat