beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Sorumsuzluğun Bu Kadarı!

Bu haber 11 Şubat 2018 - 21:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Genç ilçesinde hizmet veren şehir içi ulaşım için yapılan bazı yolcu bekleme durakları kimliği belirsiz kişilerce tahrip edildi. Camları kırılan bekleme duraklarının hali içler acısı bir durumda.
Genç ilçesinde vurdumduymazlığın ve sorumsuzluğun bir örneği. İlçede hizmet veren şehir içi ulaşım için yapılan bazı yolcu durakları kimliği belirsiz kişilerce tahrip edildi. Ne zaman tahrip edildiği bilinmeyen yolcu bekleme duraklarının içler acısı hali vatandaşlardan da tepki çekiyor. Camları kırılan ve kırılan camların etrafa saçılarak vatandaşların ayağına batma tehlikesinin bulunması da bir başka sorun. Tahrip edilen bekleme duraklarını bu hale getirenlerin sorumsuz olduklarını belirten kimi vatandaş da ilgili yetkililerden tahrip edilen yolcu bekleme duraklarının denetlenmesini ve gerekli çalışmaların yapılmasını istiyor.
Genç Gazetesi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat