SON DAKİKA

Spotify, Türkiye Ofisini Kapatıyor

Bu haber 09 Şubat 2018 - 18:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dünyanın en büyük online müzik platformu Spotify’ın, Türkiye ofisini kapatma kararı aldığı öğrenildi.
Müzik servisi Spotify, Türkiye’deki ofisini kapatma kararı aldı. Edinilen bilgilere göre; Spotify Türkiye’den yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
“Türkiye Spotify için önemli bir pazar ve biz Spotify olarak dünyanın en iyi müzik hizmetini Türkiye’deki müzikseverlere sunmaya devam etmekte kararlıyız. Türkiye’deki ofisimizin kapanıyor olduğu doğru ancak Türkiye’deki kullanıcılar ve sanatçılar için en iyi deneyimi sunmak üzere Türkiye pazarı ile ilgili olarak çalışmaya devam edecek bir ekibimiz bulunuyor.”
Spotify, Türkiye operasyonlarını, bölge ülke temsilciliklerine bağlayacak. Yeniden yapılandırma çerçevesinde Türkiye ekibi çalışmalarını söz konusu bölge ülkelerin çatısı altında sürdürecek. Plak şirketleri ve sanatçılarla olan iletişim de bu şekilde sürdürülecek.
Spotify Türkiye’nin Ülke Müdürü pozisyonunda yer alan Ergül Çivi’nin ABD Ticari Direktörü olarak atandığı bildirildi.
Kullanıcıların kapatma kararından etkilenmeyeceğini belirtildi.
5 YIL ÖNCE OFİS AÇTILAR
Spotify, 2013 yılında Türkiye ofisini açmıştı. İlk etapta 10 kişilik bir ekiple yola çıkan şirketin ofisi ise İstanbul Levent’te bulunuyordu. Spotify ekibi aradan geçen 5 yıllık süre içinde özellikle yerel içerikler konusunda yaptıkları işlerle dikkat çekmeyi başardı.
NTV

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat