SON DAKİKA

Sıcak Hava Amatör Balıkçıların Yüzünü Güldürüyor

Bu haber 09 Şubat 2018 - 14:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bu yıl hava şartlarının iyi olması özellikle hobi amaçlı balıkçılık yapanların yüzünü güldürdü.
Haftasonu stres atmak, şehrin uğultusundan uzak doğa ile baş başa vakit geçirmek isteyen pek çok kişi balık tutmak için suyun aktığı nehirlerin kenarlarına akın ediyor.
Hafta içi yoğun çalışma atmosferinden dolayı bunaldığını, bu sebepten dolayı hafta sonu arkadaşlarıyla birlikte balık avlamaya gittiğini belirten Ömer Çapa, “Bu sene havalar çok güzel, kışın ortası ama sanki bahar havası yaşıyoruz. bu güzel havayı değerlendirmek için bizde arkadaşlarla hafta sonu balık avlamaya geliyoruz. Avladığımız balıkların bir kısmını burada yiyoruz, bir kısmını ise aramızda pay edip eve götürüyoruz. Balık avlamayı hobi amaçlı yapıyoruz, ticari amaçla balık avlamıyoruz. Hafta sonu buraya gelerek, hem arkadaşlarla şehrin uğultusundan uzak kalıyoruz, hem de balık avlamayla uğraşıp güzel vakit geçiriyoruz. Bu mevsimin balıkları, diğer mevsimlere oranla daha da lezzetli de oluyor” şeklinde konuştu.
Bingöl‘de bulunan pek çok bölgede amatör balıkçıların balık avladığı görülüyor. Özellikle havaların sıcak olması, balık severlerin yüzünü güldürmüş durumda.
Ahmet Üstün/Bingöl Net

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat