beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bingöl Almanya Uçuş Seferleri Planlanıyor

Bu haber 06 Şubat 2018 - 19:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Havalimanından, Almanya’ya direkt uçuşlar için çalışmalar başladı. Almanya-Bingöl direkt uçuşlarının yaz ayında başlaması planlanıyor.
Bingöl Havalimanı’ndan, Almanya’ya direkt uçuşlar için çalışmalar başladı. 2013 yılında hizmete giren Bingöl Havalimanı, Uluslar arası hizmet vermek için Hava limanı statüsüyle hizmet vermeye başlamış ancak; Bingöl’den yapılan uçuşlar Ankara ve İstanbul ile sınırlı kalmıştı.
2017 yılı içerisinde Bingöl’e Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçuşlar başlatılarak Bingöl Havalimanı uçuş ağı genişletilmişti. Açıldığı günden bu yana Bingöl’den Almanya’ya direkt uçuşların yapılacağı her fırsatta dile getirilirken, Asyam Tur acente yetkilileri Almanya-Bingöl arasında direkt uçuşlar yapılması için girişimlere başladığını duyurdu.
Almanya-Bingöl direkt uçuşların başlamasıyla, Bingöl Havalimanını kullanan yolcu sayısının artacağına dikkat çeken Asyam Tur acente yetkilileri, sadece Bingöllü gurbetçilere değil, bölge illerin gurbetçilerine de hizmet vererek Bingöl’de turizm ve hizmet sektörüne katkı sunacaklarını ifade ettiler. Almanya-Bingöl arası direkt uçuşların başlamasıyla, Bingöllü gurbetçilerin çevre illerde ki havalimanlarından uçma ve ya aktarmalı olarak uzun ve meşakkatli yolculukları son bulacak. Yaz ayında başlaması planlanan Almanya-Bingöl direkt uçuşları için Havayolu şirketi ile anlaştıklarını açıklayan Asyam Tur acente yetkilileri, başlatmış oldukları girişim için destek beklediklerini açıkladılar.
 

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat