SON DAKİKA

Köy Okullarını Ziyaret Ettiler

Bu haber 05 Şubat 2018 - 20:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Valisi Ali Mantı, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı İkinci Döneminin başlaması münasebetiyle okul ziyaretleri programına Emtağ Köyü İlkokulu ve Ortaokulu ziyareti ile devam etti.
Emtağ Köyü İlkokulu ve Ortaokuluna ziyaretlerinde Vali Mantı’ya Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Bektaş, Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak ve Üniversite Genel Sekreteri Prof. Dr. Abdullah Taşkesen, İl Emniyet Müdürü Metin Akay ve İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin eşlik ettiler.
Okul bahçesinde okul idarecileri, veliler, öğretmenler ve öğrenciler tarafından büyük bir sevgi ve ilgiyle karşılanan Vali Mantı ve beraberindekiler önce öğretmenler odasında öğretmenler ile sohbet etti.
Yeni eğitim-öğretim döneminin hayırlara vesile olmasını temenni eden Vali Mantı, daha sonra tek tek bütün derslikleri ziyaret etti. Burada sınıf öğretmenleri ve öğrencilerle keyifli sohbet eden Vali Mantı öğrencilere yeni dönemde başarılar diledi. Öğrencilere hedefledikleri meslekleri soran Vali Mantı, farklı meslekler hakkında öğrenciler ile bilgi paylaşımında bulundu.
Program öğrencilere çeşitli hediyeler dağıtılması ve toplu fotoğraf çekimi ile tamamlandı.

Bingöl Net

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat