SON DAKİKA

Haftanın 3 Günü 22 Bin Öğrenciye Süt Dağıtılacak

Bu haber 05 Şubat 2018 - 18:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl´de, “Okul Sütü Programı” kapsamında öğrencilere süt dağıtılmaya başlandı. Program kapsamında, dönem boyunca, haftanın 3 günü 22 bin öğrenciye süt dağıtımı gerçekleştirilecek.
Milli Eğitim Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı tarafından uygulanan ‘Okul Sütü Programı’ çerçevesinde, kentte hafta içi 3 gün, 22 bin öğrenciye süt dağıtılacak. Bu kapsamda İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin’in katılımıyla Merkez Milli Eğitim Vakfı Öğretmen Serkan Akyaz İlkokulunda süt dağıtımı yapıldı.
Okul Sütü Programının çocukların sağlıklı eğitim alabilmeleri ve beslenmeleri için çok güzel bir kampanya olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, “Bu sene ki hedefimiz çok büyük. Sene sonuna kadar haftanın 3 günü 22 bin öğrenciye süt dağıtacağız” dedi.
Geçen sene de velilerin büyük kabulüyle süt dağıtımı gerçekleştirdiklerini dile getiren Engin, “Hemen hemen bütün ilçelerimizde dağıtıldı. Bu uygulamadan öğrencilerimiz de velilerimiz de son derece memnun kaldı. Çocuklar alışkanlıklarını bu yaşlarda kazanır. İnşallah bu uygulama ile çocuklarımız süt içme alışkanlığını kazanır ve devam ettirirler” dedi.

Bingöl Net

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat