beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

60 Bin Öğrenci Ders Başı Yaptı!

Bu haber 04 Şubat 2018 - 17:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl‘de yaklaşık 60 bin öğrenci 15 günlük yarıyıl tatilinin ardından yarın, eğitim öğretim yılının ikinci dönemine başlayacak.
Bingöl’de okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerden oluşan 374 eğitim kurumunda okuyan yaklaşık 60 bin öğrenci yarın ders başı yapacak. Yaklaşık 4 aylık bir eğitim öğretim döneminin ardından okullar 8 Haziran Cuma günü sona erecek.
Uzmanlar 2 haftalık aranın ardından yeniden okula başlayacak öğrencilerin özellikle uyku düzeni konusunda sıkıntı yaşayabileceklerine dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra yoğun sınav maratonu da öğrencileri bekliyor.
Bu yıl ilk defa uygulanacak merkezi sınavla öğrenci alacak ortaöğretim kurumları için yapılacak sınav, 2 Haziran’da gerçekleştirilecek.
İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) da 3 Haziran’da yapılacak. YGS ve LYS’nin yerine getirilen Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) birinci oturumu (TYT) 23 Haziran’da, ikinci oturumu ile Yabancı Dil Oturumu ise 24 Haziran’da gerçekleştirilecek.
Ahmet Üstün/Bingöl Net

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat